دانلود پاورپوینت آموزش تدریس علوم هشتم - موج به دانش آموزان کلاس هشتم متوسطه اول در قالب 32 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش

 

 


وقتي که صحبت از موج به ميان مي آيد. بلافاصله به ياد امواج خروشان دريا مي افتيم که به طرف ساحل مي‌آيند و خود را به صخره‌ها مي‌کوبند. اين امواج مقادير زيادي انرژي را از دور دستهاي دريا با خود به ساحل مي آورند. امواج پيوسته به طرف ساحل در حرکت هستند، لذا آب فقط در محل خود بالا و پايين ، يا عقب و جلو مي‌رود.

 

 

 

اما در واقع موج فقط به همين نوع خاص امواج ختم نمي‌شود. بلکه امواج مختلفي را مي توان نام برد که در زندگي روزمره خود با آنها مواجه مي‌شويم، ولي بي توجه از کنا آنها عبور مي‌کنيم. به عنوان نمونه مي‌توان به حرکت برگهاي درختان که در پاييز آرام آرام به زمين مي‌افتند، تکه سنگي که به داخل آب مي‌افتد و امواجي را بر سطح آب ايجاد مي‌کند، امواج صوتي و هزاران نمونه ديگر اشاره کرد.

 

 


این پاورپوینت به طرح درس و تدریس تصویری علوم هشتم - موج به دانش آموزان کلاس هشتم متوسطه اول در قالب 32 اسلاید می پردازد. شما والدین محترم و معلمین عزیز می توانید برای آموزش هر چه سریع تر و البته کاربردی از این پاوپوینت که در سایت فایلینا گذاشته شده ، استفاده کنید.